Kredyt dla marynarzy

Kredyt gotówkowy dla marynarzy to sprawa dość prosta. Natomiast kredyt hipoteczny dla marynarzy wymaga ogromnej wiedzy, którą dzielimy się z naszymi klientami.

Kredyt gotówkowy i hipoteczny dla marynarzy

Pomoc w pokonaniu wszelkich trudności

Typowanie wyłącznie najlepszych rozwiązań

Doradztwo w sprawie kompletowania dokumentów

Współpraca online dla osób na morzu

MASZ PROBLEM Z OTRZYMANIEM KREDYTU?

WIEMY, JAKIE SĄ REALIA I ZNAMY SPOSÓB, BY CI POMÓC

Marynarz zarabia z reguły dobrze, ale dla banków to za mało. Trudności pojawiają się w związku z walutą, w jakiej jest wynagrodzenie oraz to, że pracuje na kontraktach. Jeśli planujesz więc wziąć kredyt hipoteczny, czekają Cię liczne formalności, a ich pokonanie nie daje gwarancji pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Dlatego skorzystaj koniecznie z fachowego doradztwa. W Credittor wiemy, jak zapracować na Twój sukces.

Nasi doradcy są dostępni na terenie całego kraju, a także online, jeśli np. chcesz rozpocząć proces będąc na morzu. Zaczniemy od pełnego wywiadu, by wiedzieć, jak wyglądają Twoje kontrakty, ile dni w roku pracujesz, jak długie są pauzy i oczywiście, w jakiej walucie zarabiasz. Ważne jest także to, czy chcesz wziąć kredyt z małżonką/kiem, czy samodzielnie. Każda z opcji narzuca inne regulacje, ale jesteśmy po to, by wskazać najlepsze rozwiązanie. Znacznie prościej jest, jeśli chcesz wziąć kredyt gotówkowy – otrzymasz go przy minimum formalności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KREDYTY FIRMOWE

Nawet milion złotych kredytu dla firm? To jest możliwe, a nasza firma pomaga w zminimalizowaniu formalności i skróceniu czasu oczekiwania na pozytywną decyzję. Z nami otrzymasz środki na sfinansowanie dowolnego celu: szkolenia dla pracowników, zakup sprzętu, samochodów, innowacje lub szeroko rozumiany rozwój firmy.