Kredyt Hipoteczny - Nieruchomości

Szukasz kupna działki, domu, mieszkania, lokalu użytkowego w najlepszej ofercie na rynku - dobrze trafiłeś.

Nowe mieszkania, domy i lokale od developerów

Najlepsze oferty na rynku pierwotnym

Wsparcie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

Asystowanie w procesie kupna-sprzedaży inwestycji

Pośrednictwo w zakupie na terenie całego kraju

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI IDEALNEJ?

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE POŚREDNICTWO NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Zespół firmy Credittor to profesjonaliści, którzy bardzo dobrze rozumieją rynek nieruchomości w Polsce. Jako zawodowi doradcy kredytowi poznaliśmy potrzeby i możliwości osób, szukających mieszkania, domu czy lokalu. Ta wiedza stała się solidnym fundamentem, którą uzupełniliśmy o współpracę ze wszystkimi bankami w Polsce.

Przemawia za nami rzetelne podejście, znajomość przepisów, dyskrecja i szybkość działania. Jako pośrednicy angażujemy ogromną energię, by klienci otrzymali najlepszą na rynku ofertę. Dokładnie obliczoną pod ich możliwości finansowe, ale też wytyczne czy marzenia. Jesteśmy dobrym partnerem dla osób i firm, które szukają nieruchomości pod inwestycję oraz dla osób prywatnych, planujących przyszłe życie we wskazanej lokalizacji. Naszą największą satysfakcją są powracający klienci, których grono sukcesywnie się powiększa. Zwróć się do nas, by przekonać się, co mamy do zaoferowania. Pamiętaj, że działamy w całym kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POŻYCZKI POZABANKOWE ONLINE

Sytuacja, w jakiej się znajdujesz sprawia, że potrzebujesz natychmiast gotówki? Wiemy z doświadczenia, że to nie jest czas na pytania i formalności. Dlatego u nas otrzymasz pożyczkę od ręki, a wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przechodzić procesu udzielania decyzji kredytowej w bankach.