O firmie

CREDITTOR - EKSPERCI FINANSOWI

Z NAMI OSZCZĘDZASZ CZAS I ZYSKUJESZ PIENIĄDZE

Jesteśmy dla Ciebie. Działamy w taki sposób, by zwiększyć Twoją szansę na uzyskanie potrzebnego kredytu hipotecznego, gotówkowego lub konsolidującego inne pożyczki. Nasz zespół to ludzie, którzy oprócz zawodowego przygotowania, zdobytego doświadczenia i znajomości zagadnień finansowych znają też życie. Mają empatię, działają dyskretnie, nie oceniają, a wszystkie siły angażują w rozwiązanie problemu. Chcemy, by nam ufano.

Mamy odpowiednie kwalifikacje, by profesjonalnie wspierać klientów w procesie pozyskania finansowania. Naszym zadaniem jest udzielnie kompletnych informacji, możliwie najkorzystniejsze doradztwo, przekazanie szczegółowych informacji na temat wymaganych dokumentów oraz przejęcie na siebie wszelkich formalności w drodze do uzyskania kredytu. Znamy się na swojej pracy, nieustannie uaktualniamy wiedzę, a każdą sprawę traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Naszą wizytówką są klienci, którzy wracają, a także osoby, którym nas polecono. Takie zaufanie jest dla nas nagrodą, a jednocześnie motorem do maksymalizacji wysiłków.

TYPUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Bo znamy odpowiedzi na wszystkie pytania i wiemy, jak realnie pomóc. Znamy kulisy udzielania kredytów przez banki i wiemy, który z nich pozytywnie rozpatrzy wniosek naszego klienta. Trzeba pamiętać, że każde zapytanie ma negatywny wpływ na budowanie historii kredytowej. My piszemy tylko scenariusze z happy endem, ponieważ doskonale wiemy, do której instytucji zwrócić się w konkretnej sprawie. Wszystko, by klient zyskał.