Kredyty firmowe

Chcesz otrzymać kredyt dla firmy na dowolny cel? Zgłoś się do nas, a zajmiemy się wszystkimi formalnościami, byś miał czas rozwijać własny biznes.

Wysokie kwoty udzielnych kredytów

Szybka, kompleksowa obsługa procesu

Na bieżące potrzeby, inwestycję lub inny cel

Najbardziej optymalne, zindywidualizowane rozwiązania

Pomagamy skompletować niezbędne dokumenty

INTERESUJE CIĘ FINANSOWANIE DLA FIRM?

DORADCY CREDITTOR POMAGAJĄ FIRMOM W CAŁEJ POLSCE!

Banki zachęcają ofertami pożyczek, ale po wstępnej analizie okazuje się, że rzeczywistość nie jest już tak kolorowa. Przyznawane kwoty bywają zbyt niskie, okres spłaty nieadekwatny do możliwości, a oprocentowanie mało przekonujące. Bardzo dobrze znamy realia i możemy pochwalić się sukcesami na płaszczyźnie pomocy w uzyskaniu kredytu dla firm. Zapraszamy do kontaktu, a chętnie podzielimy się wiedzą, jak otrzymać finansowanie dla nowych i funkcjonujących już firm.

W wielu przypadkach oferujemy naszym klientom kredyty bez dodatkowego zabezpieczenia, wyłącznie na podstawie dochodów firmy. Co ważne, nasi doradcy znajdują również finansowanie dla firm, które mają niską ocenę zdolności kredytowej w BIK. Po rozpoznaniu potrzeb i weryfikacji historii jesteśmy w stanie zaproponować właściwe rozwiązanie. Warto pamiętać, że wspieramy w pozyskaniu kredytu na dowolny cel. Może to być zakup samochodów, maszyn, urządzeń – nowych i używanych, a także szkolenia dla pracowników, wyposażenie lokalu czy też inwestycja w oprogramowanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KREDYTY DLA OSÓB PRACUJĄCYCH ZA GRANICĄ

Czy wiesz, że jeśli zarabiasz na terenie Unii Europejskiej, to masz możliwość uzyskania w Polsce kredytu gotówkowego w złotówkach? I nie ma znaczenia, w jakiej walucie zarabiasz. Nasi doradcy pomogą Ci w skompletowaniu dokumentów i przeprowadzą przez cały proces, oferując optymalne warunki, adekwatne do Twoich oczekiwań i możliwości spłaty.